Sledujte nás:

Komunitní klub Kutilka je družinou, která se postará o vaše děti v době po skončení školního vyučování až do 17:30!

Klub Kutilka je družinou, která se postará o vaše děti v době po skončení školního vyučování až do 18:00

Provozní doba

Po-Pá do 17:30 ve dnech školního vyučování.

Klub můžete navštěvovat pouze ve vybrané dny v týdnu (např. delší pracovní doba – úřední dny, sportovní kroužek na Kutilce …).

Pro koho je určena:

Pro děti 1. stupně základní školy pracujících (hledajících práci,…) rodičů, kteří potřebují sladit svůj pracovní a rodinný život (např. nevyhovující provozní doba družiny nebo složitá organizace převodu dětí na volnočasové aktivity, do ZUŠ, do sportovního areálu Na Kutilce, atd.).

Od kdy a kde

Klub otevíráme 1. 3. 2023, fungovat bude minimálně 2 roky. Klub bude fungovat v nově zrekonstruovaných prostorech v hlavní budově sportovního areálu Na Kutilce.

Jak to bude fungovat

Vaše děti si vyzvedneme po vyučování v ZŠ, dovedeme do jídelny a potom do Klubu na Kutilce. Pro děti bude připraven pestrý program – tvoření, vyrábění, hry, pohybové aktivity. Čas samozřejmě bude věnován i relaxačním činnostem. Děti si zvládnou připravit úkoly na následující den. Přirozeně budou přecházet na sportovní kroužky – všeobecná sportovní přípravka, fotbal, atletika.

Poplatek

450 Kč / pololetní

Kontakt

Martin Sahula
Martin Sahula

Šéftrenér mládeže | Trenér dorostu

+420 725 097 583
Iveta Librová
Iveta Librová

Sekretář klubu

+420 602 827 378
iveta.librova@atlas.cz

Komunitní klub Kutilka je jednou z aktivit projektu Region Pošembeří pečující o různé generace CZ.03.02.01/00/22_008/0000191, který je podpořený z Operačního programu Zaměstnanost plus.

logo OPZ barevné logo Pošembeří barevné Nábor dětí