Sledujte nás:

Otevíráme Klub Kutilka - družinu pro vaše děti

Klub Kutilka je družinou, která se postará o vaše děti v době po skončení školního vyučování až do 18:00

Provozní doba

Po-Pá do 18:00 ve dnech školního vyučování.

Klub můžete navštěvovat pouze ve vybrané dny v týdnu (např. delší pracovní doba - úřední dny, sportovní kroužek na Kutilce,...)

Pro koho je určena

Pro děti 1. stupně základní školy pracujících (hledajících práci,...) rodičů, kteří potřebují sladit svůj pracovní a rodinný život (např. nevyhovující provozní doba družiny nebo složitá organizace převodu dětí na volnočasové aktivity do sportovního areálu Na Kutilce).

Od kdy a kde

Klub otevíráme 1.9.2018, fungovat bude minimálně 2 roky. Klub bude fungovat v nově zrekonstruovaných prostorech v hlavní budově sportovního areálu Na Kutilce

Jak to bude fungovat

Vaše děti si vyzvedneme po vyučování v ZŠ, dovedeme je do Klubu na Kutilce. Pro děti bude připraven pestrý program - tvoření, vyrábění, hry, pohybové aktivity. Čas samozřejmě bude věnován i relaxačním činnostem. Děti si zvládnou připravit úkoly na následující den. Přirozeně budou přecházet na sportovní kroužky - všeobecná sportovní přípravka, fotbal, atletika. Nově počítáme se zavedením kroužku angličtiny v areálu.

Poplatek

400 Kč / pololetní

Kontakt

Martin Sahula
Martin Sahula

Šéftrenér mládeže | Trenér dorostu

+420 725 097 583
Iveta Librová
Iveta Librová

Sekretář klubu

+420 602 827 378
iveta.librova@atlas.cz

Projekt je financován ze zdrojů Evropského sociálního fondu, Operačního programu Zaměstnanost, prostřednictví MAS Pošembeří