zápas s Fk Kolín B

St. přípravka A se dnes utkala s Kolínem B
Před zápasem jsme se připravovali na vyrovnané utkání, soupeř hned od začátku začal hrát na naší polovině. Nám se podařilo ale zase hned z první akce vstřelit branku a vedli jsme 1:0. Od této doby sem si připadal jako v pohádce, hráči nalezli na soupeře, nenechali ho rozehrát, byli důrazný v soubojích, dařilo se nám obcházení soupeř, přihrávky pod sebe do prázdné brány, kombinace, narážečka, zakončení prostě vše. během 18 minut jsme vstřelili 7 branek. Až těsně před poločasem jsme dostali taky branku. Druhý poločas už byl více vyrovnaný, ale i tak jsme v něm předváděli občas hezké akce. Celkově jsme vyhráli 11:4.
Za dnešní zápas si zasloužíte maximální pochvalu, hlavně za první poločas, který byl opravdu fantastický a nezbývalo mi nic jiného než vám v kabině o poločase zatleskat. Uvidíme se zítra na tréninku od 17:40 v přistoupimi do 19:00.
st. přípravka B hrála zápas s Velimí, v zápase se nám podařilo vstřelit dvě branky, soupeř byl ale na nás moc těžký a nám se moc nedařili přihrávky a obcházení soupeře, i přesto někteří z Vás předvedli velmi dobrý výkon. Trénink pro 2006 ve středu od 17:30 na kutilce.