turnaj + nominace na 31.8

St. přípravka:
Turnaj st. přípravky v Bělušicích. Do turnaje jsme přihlásili dva týmy, bohužel se nám poslední týden omluvili, někteří děti. Takže jsme odjížděli na turnaj s jedním hráčem na střídání u dvou týmů. Bohužel A tým musel odehrát turnaj bez střídání.
A tým hrál první zápas ve skupině s domácími, i přes velkou převahu se nám nedařilo v první poločase střelecky, až v druhém nám to tam začalo padat a vyhráli jsme zaslouženě 5:0. V druhém zápase ve skupině jsme hráli se Suchdolí, tým velmi kvalitně poskládaný nám dělal problémy, i když jsme byli o trošku lepší, chybělo nám štěstí v zakončení zápas skončil 1:1. V posledním zápase ve skupině jsme museli vyhrát o 3 branky pokud jsme chtěli do čtvrtfinále lehčího soupeře, to se nám Proti Bečvárům podařilo a vyhráli jsme po hezkých akcí 5:0.
Ve čtvrtfinále nás čekal tým Konárovic, do zápasu jsme vletěli jako uragán a v 4 minutě jsme vedli 3:0. Do konce zápasu jsme si dovolili 1 na 1 a celkem nám vycházela i střelba ze střední vzdálenosti. Celkově jsme vyhráli 7:1.
V semifinále nás čekal tým Jestřábí Lhoty, tým který oproti nám měl 5 hráčů na střídání, takže točil dvě celé pětky. Zase nám vyšel začátek zápasu a dostali jsme se do vedení brzo 3:0, v tuhle chvíli jsme se už viděli ve finále a na chvilku jsme polevili, soupeř toho využil a dal do poločasu na 3:1. Hned začátkem druhého poločasu, jsme inkasovali na 2:3. V tu chvíli byl soupeř o trochu lepší, naši hráči hledali v sobě poslední síly, aby tento zápas zvládli. Nakonec jsme přidali ještě dvě branky a byli jsme ve finále. Po tomto zápase jsme klukům řekl, že jsou pro mě už teď vítězové odehrát turnaj dlouhý 120 minut bez střídání klobouk dolu. Klukům jsem nakázal, aby šli do chládku a šetřili síly na finále. (Divím se, ale kluci poslechli a celých 25 minut čekali ve chládku)
Ve finále jsme měli herní převahu a podařilo se nám vstřelit i branku, v závěrečných minutách, jsme ubránili výsledek 1:0 a mohli jsme se radovat z první letošní trofeje. při skóre 24:4. Pozitivní je, že každému hráči se podařilo během turnaje vstřelit branka.
Sestava: Škorpil, Šimák, Částka, Bílek, Černý, Kulvajt
B tým odehrál zápasy většinou proti starším klukům, ale i přesto v zápasech ostudu neudělali, ve skupině jsme hráli 1:1 s Veltruby. V zápase jsme ale neproměnili asi 8 šanci. V druhém zápase se projevilo, že soupeřuv tým byl složen z kluků 2005 a naši hráči po odevzdaném výkonu prohráli 4:0. V posledním zápase ve skupině jsme hráli s Chvaleticemi. Udělali jsme 2 velké chyby a soupeř je potrestal. Škoda, že jsme dělali v základní skupině tolik chyb. Ve skupině jsme obsadili 3 místo.
Ve skupině o 9 až 12 místo se hráči konečně probudili a začali předvádět hezký fotbal. Výsledky tomu také odpovídali Krakovany 7:2 Bečváry 6:1 Veltruby 2:0. Celkově obsadili dobré 9 místo. při skóre 16: 10. Jen je potřeba hrát více týmově, ale to doufám, že jsme si vysvětlili.

Zítra odpočiňte a v pondělí nás čeká mistrák Sraz A tým v 15:40 na kutilce, B tým v 16:40 na Kutilce.