fantazie, porazili jsme i Kolín

V dnešním zápase jsme zajížděli do Kolína, kde nás čekal jejích A tým, kluci narozené 2004. Zápas se hrál na velmi kvalitním trávníku, takže sem se těšil na hezký fotbal.  V 5 minutě jsme šly do vedení 1:0 po rohovém kopu.  Soupeř hrozil většinou jen po dlouhém nákopu domácího brankáře. Kluky sem připravoval v kabině na to, že soupeř bude hrát po zemi a nebude moc  nakopávat, což mně téměř od ligového mužstva celkem překvapilo. Z nakopnutého míče jsme dostali na 1:1. Kluci si celkem i přihráli a svým napadáním dělali soupeři problémy. Skóre se přelévalo až do stavu 3:3. V tu chvíli se nám podařilo vstřelit po sobě 3 branky a do poločasu jsme vedli 6:3.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že po minulém kole víme, že i vedení o 3 branky nic neznamená. Soupeř na nás vletěl a začínal být lepší, ale branky jsme stříleli mi. Přidali jsme další dvě. Soupeřovo tempo se stále stupňovalo, soupeř měl na střídání 10 lidí což se také projevilo ke konci zápasu, kde nás začal přehrávat. Mezi 15 až 21 minutou jsme inkasovali 4 branky a už jsme vedli jen 8:7. V tu chvíli jsme zase začali hrát a bojovat. Vytvořili jsme si dvě šance, které jsme ale neproměnili. Soupeř v poslední minutě jen těsně minul branku. Po závěrečném hvizdu byla vidět na všech radost.

Dneska zaslouží všichni pochvalu, kdokoli šel na hřiště tak bojoval a nechal na hřišti všechny svoje síly. Bylo radost koukat, jak proti klukům který za rok budou hrát žákovskou ligu, kombinujete a fotbalově jste lepší jak oni. Některé branky byli nádherné, naznačit střelu a dát to pod sebe kamarádovi do prázdné branky. Prostě nádhera. To že nám v závěru došli síly se dalo počítat. Zítra dáme lehčí trénink a ve středu se porveme s Pečkama o druhé místo v tabulce. Ještě jednou díky všem.

Branky: 3x Blecha, 3x Černý M. 1x Černý J., 1x Tesař,