remíza s Velkým Osekem

st. přípravka

dnes jsme zajížděli do Velkého Oseka, začátek zápasu nám moc nevyšel a soupeř v prvních minutách byl aktivnější, ale první branku jsme dali mi v 5 minutě hned na to přidali druhou. Do konce poločasu jsme předváděli velmi hezký fotbal a vstřelily ještě dvě branky. Bohužel před poločasem jsme udělali chybu z které nasledovala penalta a snížení na 1:4.

V poločase kluci byli upozorňováni na to že v minulém kole soupeř také prohrával a výsledek vyrovnal. Soupeř na nás vletěl a mi zase byli všude druhý, soupeři se podařilo během 8 minut vstřelit 3 branky a vyrovnat. Z toho ale dvě po naších hrubých chybách. V 20 minutě šel dokonce soupeř do vedení 5:4. v 23 minutě jsme naštěstí vyrovnali a takto i zápas skončil.

V dnešním zápase zase stejně jako na podzim se stejným soupeřem rozhodli naše individuální chyby, hlavně v rozehrávce a neproměňování brankových příležitostí. Chyby v rozehrávce jsou  způsobeny tím že chceme většinu míčů rozehrávat po zemi, ale ne vždy to jde kord když soupeř je na nás v 5 lidech nasunutý, je potřeba rozhodnout kdy je to dobré a kdy je lepší hledat hráče do prostoru. Zasloužíte pochvalu za první poločas a za to že jste to nevzdali a snažili se o vyrovnání, ale na tomto malém hřišti i vedení o 5 branek neznamená vítězství. Hraje se až do konce.

Branky: 2x Saska, 2x Blecha, Černý Matěj